Güvenlik Şirketleri İstanbul - Vip Onur A.Ş. - Bize Ulaşın 444 3 996
16269
page-template-default,page,page-id-16269,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode-theme-ver-16.0.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Güvenlik Şirketleri İstanbul

Vip Onur A.Ş. Hemen Ulaşın

444 3 996

 

Güvenlik Şirketleri İstanbulVip Onur A.Ş. huzurunuzun ve güvenliğinizin sürekliliğini sağlamak amacıyla, sizlere hep en mükemmeli sunmayı misyon edinmiştir. İş disiplinine gösterdiği önemi ve insana verdiği değeri ile  Güvenlik Firmaları İstanbul Bölgesin de taviz vermeden yolunda ilerlemektedir.

KURUMSAL

 

Vip Onur A.Ş. 2004 yılında profesyonel kadrosunu oluşturup, güvenlik sektörünün en büyük değil en iyi ve kaliteli hizmet anlayışı ile sizlerin yaşam ve alanlarınızın güvenlik risk analizlerinizi yaparak, uygulanması gereken maksimum güvenlik zincirini oluşturarak sizlere yönlendirme, danışmalık ve denetim hizmetlerini sunmaktadır.

 

Vip Onur A.Ş. olarak, profesyonel yönetim kadromuz ve eğitimli güvenlik personellerimiz ile 5188 sayılı yasaya uygun ISO 9001-2000 Standartlarında sizleri huzurlu ve güvenli bir ortamda olmanızı sağlamak için 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır.

 

VİZYONUMUZ

 

Vip Onur A.Ş. kalitesini ispatlamış ve sektöründe lider vizyonu ile kurulduğu günden bu yana yoluna devam etmektedir. Her geçen gün kalite ve eğitim anlayışına verdiği önemle ve sektörünün gerektirdiği ciddiyetle bu vizyonunu başarı ile sergilemektedir.

 

MİSYONUMUZ

 

Vip Onur A.Ş. huzurunuzun ve güvenliğinizin sürekliliğini sağlamak amacıyla, güvenlik alanındaki tüm uluslararası gelişmeleri ülkemiz koşullarına uyarlayarak sizlere hep en mükemmeli sunmayı misyon edinmiştir. Yeniliğe olan açıklığı, iş disiplinine gösterdiği önemi ve insana verdiği değeri ile de bu misyonundan taviz vermeden yolunda ilerlemektedir.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

Sürdürülebilir gelişme ve sosyal sorumluluk için varız.

Açık ve etkin iletişime inanıyoruz.

 

Müşteri odaklıyız.

 

Kalitede mükemmeli hedefleriz.

 

Yenilikçiyiz.

 

Değişime kucak açarız.

 

Başarımızı çalışanlarımıza borçluyuz.

 

Kalıtıma açık büyük şirket geleneğimizi sürdürüyoruz.

Etiketler: güvenlik şirketleri istanbul, türkiyenin en iyi güvenlik şirketi, güvenlik şirketleri anadolu yakası, mecidiyeköy güvenlik şirketleri, istanbul özel güvenlik şirketleri listesi, türkiyenin en büyük güvenlik şirketleri, istanbul güvenlik şirketi, istanbul güvenlik şirketleri, anadolu yakası güvenlik şirketleri, mecidiyeköy güvenlik şirketleri,  güvenlik şirketleri istanbul avrupa yakası, güvenlik şirketleri istanbul anadolu yakası, beylikdüzü güvenlik şirketleri

Güvenlik Firmaları İstanbul

Güvenlik Şirketleri İstanbul

Güvenlik Şirketleri İstanbul