Güvenlik Şirketleri

Vip Onur A.Ş. Hemen Ulaşın

0212 505 2 505

 

Güvenlik ŞirketleriVip Onur A.Ş. huzurunuzun ve güvenliğinizin sürekliliğini sağlamak amacıyla, sizlere hep en mükemmeli sunmayı misyon edinmiştir. İş disiplinine gösterdiği önemi ve insana verdiği değeri ile  Güvenlik Firmaları İstanbul Bölgesin de taviz vermeden yolunda ilerlemektedir.

KURUMSAL

 

Vip Onur A.Ş. 2004 yılında profesyonel kadrosunu oluşturup, güvenlik sektörünün en büyük değil en iyi ve kaliteli hizmet anlayışı ile sizlerin yaşam ve alanlarınızın güvenlik risk analizlerinizi yaparak, uygulanması gereken maksimum güvenlik zincirini oluşturarak sizlere yönlendirme, danışmalık ve denetim hizmetlerini sunmaktadır.

 

Vip Onur A.Ş. olarak, profesyonel yönetim kadromuz ve eğitimli güvenlik personellerimiz ile 5188 sayılı yasaya uygun ISO 9001-2000 Standartlarında sizleri huzurlu ve güvenli bir ortamda olmanızı sağlamak için 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır.

 

VİZYONUMUZ

 

Vip Onur A.Ş. kalitesini ispatlamış ve sektöründe lider vizyonu ile kurulduğu günden bu yana yoluna devam etmektedir. Her geçen gün kalite ve eğitim anlayışına verdiği önemle ve sektörünün gerektirdiği ciddiyetle bu vizyonunu başarı ile sergilemektedir.

 

MİSYONUMUZ

 

Vip Onur A.Ş. huzurunuzun ve güvenliğinizin sürekliliğini sağlamak amacıyla, güvenlik alanındaki tüm uluslararası gelişmeleri ülkemiz koşullarına uyarlayarak sizlere hep en mükemmeli sunmayı misyon edinmiştir. Yeniliğe olan açıklığı, iş disiplinine gösterdiği önemi ve insana verdiği değeri ile de bu misyonundan taviz vermeden yolunda ilerlemektedir.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

Sürdürülebilir gelişme ve sosyal sorumluluk için varız.

Açık ve etkin iletişime inanıyoruz.

 

Müşteri odaklıyız.

 

Kalitede mükemmeli hedefleriz.

 

Yenilikçiyiz.

 

Değişime kucak açarız.

 

Başarımızı çalışanlarımıza borçluyuz.

 

Kalıtıma açık büyük şirket geleneğimizi sürdürüyoruz.

benner
Güvenlik Hizmetleri

Güvenlik Hizmetleri

Güvenlik hizmetlerini görmek için

Hizmet Talep Formu

Hizmet Talep Formu

Form doldurmak için

İş Başvuru Formu

İş Başvuru Formu

Başvurmak için

Kalite Belgelerimiz

Kalite Belgelerimiz

Belgelerimiz için

HİZMETLERİMİZ

Etiketler:    güvenlik şirketleri,  güvenlik şirket isimleri, türkiyenin en büyük güvenlik şirketi,   en büyük güvenlik şirketleri,  en iyi güvenlik şirketleri, beylikdüzü güvenlik şirketleri, guvenlik sirketleri,  en iyi güvenlik şirketi hangisi,  en iyi güvenlik şirketi, güvenlik şirket,  büyük güvenlik şirketleri, güvenlik şirketleri isimleri,